Startovní listina

Zobrazeno / přihlášeno 113 závodníků.

  Jméno Příjmení Tým Kategorie Var. sym.VS Platba
Ema Tupá ČESYK MOH 19011
Viktor Korba ZUK 19012
Kristýna Škvajnová BB Racing CHH 19013
Michal Michálek Citroën Racing LEK 19014
Maxík Murgač MM SAUNY CHK 19015
Barbora Škvajnová ZUH 19016
Adéla Chmátalová RoRace Team Pyšely ELH 19017
David Chmátal RoRace Team Pyšely ELK 19018
Vojtěch Fanta BB Racing & PolemNepolem LEK 19019
Madla Fantová BB Racing & PolemNepolem POH 190110
Anna Dingová BSK Racing Juniors ELH 190111
Denis Vašíček ADASTRA Cycling team LEK 190112
Robin Vašíček ADASTRA Cycling team CHK 190112
Vojtěch Pícha BB Racing POK 190113
Ema Píchová BB Racing POH 190114
Klára Fišerová Ráj kol Kladno LEH 190115
Tereza Šandová BB RACING POH 190116
Emílie Jarošová Čistý sport kids racing team LEH 190117
Nikola Jaroš Čistý sport kids racing team ELK 190117
Sebastian Jaroš Čistý sport kids racing team MOK 190117
David Kovář Kolín BAK 190118
Daniel Kovář Kolín ZUK 190119
Jan Blažek RoRace Team Pyšely ELK 190120
Matěj Blažek RoRace Team Pyšely ELK 190120
Šulcová Jana Expres CZ Scott team Kolín ELH 190121
Kryštof Rybář CK LOKO Rakovník POK 190122
Vít Lisy Express CZ Scott team Kolín LEK 190123
Anna Stanley BB Racing POH 190124
Nela Lubasová BB Racing POH 190125
Štefan Szöllös ADASTRA Cycling team POK 190126
Terezka Svobodová POH 190127
Adelka Svobodová ZUH 190128
Misa Svobodová ZUH 190129
Tomáš Michálek Citroën Racing BAK 190130
Eliška Havlová ADASTRA Cycling team POH 190131
Eliáš Havel ADASTRA Cycling team ZUK 190132
Nela Faltysová Adastra Cycling team LEH 190133
Gabriela Faltysová Adastra Cycling team POH 190134
Pavel Faltys Adastra Cycling team ZUK 190135
Pavel Šťastný LEK 190136
Lucka Šťastná ELH 190137
Kamila Košnářová Ráj kol Kladno ELH 190138
Markéta Košnářová Ráj kol Kladno ELH 190139
Kryštof Vybíral SK Milíčov CHK 190240
Denis Jogl CK LOKO RAKOVNIK POK 190241
Emma Semerádová Mitas Mercedes Benz Praha Trek ZUH 190242
Marek Semerád Mitas Mercedes Benz Praha Trek CHK 190243
Nicol Jelínková EXPRESS CZ TUFO TEAM Kolín LEH 190244
Tom Drábek BB RACING CHK 190245
Nela Drábková BB RACING POH 190246
Aleš Fabián LEK 190247
Šimon Fabián POK 190247
Jakub Šimek BB Racing ELK 190248
Anna Bednářová TJ Železná huť LEH 190249
Martin Bednář TJ Železná huť POK 190249
Tomáš Bednář TJ Železná huť ELK 190249
Peter Szabo BB Racing POK 190250
Filip Brožek RK Neveklov POK 190251
Jan Vondra EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN POK 190252
Michala Vondrová EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN CHH 190253
Jonáš Adamec koložrouti CHK 190254
Tomáš Pařez EXPRES CZ SCOTT TEAM Kolín ELK 190355
Patrik Podešva BB RACING POK 190358
Alex Podešva BB RACING ZUK 190359
Sára Blechová Kubikes POH 190360
Bára Blechová Kubikes.cz CHH 190361
Adam Záhorec ELK 190362
Eliška Záhorcová ELH 190363
Jonáš Záhorec LEK 190364
Anežka Záhorcová CHH 190365
Hana Jurová Expres cz Tufo team Kolín ELH 190366
Antonín Jura Expres cz Tufo team Kolín ELK 190367
Štěpán Kalaš Bicykl team Ústí nad Labem POK 190368
Martin Filler Závodní inkubátor ZUK 190369
Veronika Fillerová Závodní inkubátor BAH 190370
David Richtr mulier BAK 190371
Stanislav Benda Expres Tufo Team Kolín CHK 190372
Ondřej Machek BabyBikers Čerčany POK 190373
Jůlie Vítková BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ZUH 190374
Nela Vítková BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV POH 190375
Sára Vítková BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV LEH 190376
Lucie Chmátalová RoRace Team CHH 190377
Kristýna Štětková ZUH 190378
Viktorka Štětková BAH 190379
Jiří Pleskot ZUK 190380
Jan Pleskot POK 190381
Mariana Mládková ZUH 190382
Rozálie Mládková CHH 190383
Daniel Neužil POK 190384
Marek Neužil CHK 190385
Daniel Maximus Hendrich EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN LEK 190386
ADAM HAVLÍČEK DUKLA PRAHA POK 190387
Veronika Chalupecká Rorace Team Pysely POH 190388
Martin Chalupecký Rorace Team Pyšely CHK 190389
Martin Mejstřík EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN LEK 190390
Eliška Jursíková CHH 190391
Jakub Jursík ZUK 190392
Nela Pešková CHH 190393
David Zlesák CHK 190494
Šimon Zlesák ZUK 190495
Richard Severyn Expres cz-Scott team Kolín ELK 190496
Michal Bradáč DUKLA Praha POK 190497
Adam Bradáč DUKLA Praha ELK 190498
Barbora Petrželová Volvo - Rock Machine LEH 190499
David Čurčík Votice Riders LEK 1904102
Matouš Vlachovský CT od Štičího rybníka BAK 1904103
Adam Teršl BB Racing LEK 1904104
Jan Dinga BSK Racing Juniors POK 1904106
Lukáš Seifert CHK 1904109
Matěj Tupý Česyk CHK 1904110
Kristýna Tupá Česyk ZUH 1904111
Veronika Tupá česyk MOH 1904112
Jan Vajsejtl Bikeclinic Junior Team LEK 1904113