Závody za časů korony

7DMK4160

Přátelé, kamarádi, cirkus bude! Ano, na nejzazším konci května 31.5. spouštíme X. sezonu cyklistických závodů Čerčany BabyBikers! Pojďte si přečíst, jak to bude vypadat.
Jsme rádi, že Vám můžeme závod přinést, nicméně vzhledem k situaci jsme sáhli po následujícím omezení našeho cirkusu. Všechno se to bohužel týká kontaktů a potkávání nás všech během závodního dne. Tak dívejte, jak to chystáme:

1. Nebude catering
Dzury si nedokáže představit makat celý den v roušce a po každém vydání párku v rohlíku a příjmu peněz si omývat ruce dezinfekcí.

2. Nebude vyhlášení
Aby jsme omezili střetávání na maximum, nebudeme dělat vyhlášení. Závodníci dostanou poháry a diplomy hned po dojetí závodu. Diplomy budou… krásné, samozřejmě! Nevíte, kdo je dělal??? (jj, Mahagoni pochopitelně :D)… Diplomy budou rozdávány také hned po dojetí závodu a budou nevyplněné. Budete si je muset doplnit sami, což dává velmi zajímavý prostor pro Vaši kreativitu

3. Nebudou WCka
Tohle opatření moc nechápu, ale WC je aktuálně zatím zakázané. Situaci sledujeme a kdyby se změnila, samozřejmě TOIky zamluvíme.

4. Nebude moc místa na sezení
Vzhledem k tomu, že chceme omezit kontakt na minimum, nebudeme mít moc stolů a laviček.

5. platby online
Prosíme vás, abyste startovné zaplatili bankovním převodem, ať se na prezenci netvoří fronty. Budete muset všichni pro číslo, ale ať čekání ve frontě neprodlužujeme ještě o placení & vracení peněz. Číslo našeho účtu je 256580504/0300 a startovné je klasických 100 Kč. Do zprávy pro příjemce prosím napište jméno závodníka a datum závodu!!

6. Roušky
Uff, podle posledních info, závodníci při závodě nemusejí mít roušky. :) Ale mimo závod zatím ano. Uvidíme podle aktuální situace. Nechtělo by se mi mluvit celý den do roušky :/

Takže když to sečteme: ráno pořádně vyčurat, nabalit sváču, vzít roušky, cykloproprietky a dorazte minimálně hodinu před startem. Orientační harmonogram bude tento:

9:30 start kategorie Babety a Motorky do 3 let
10:15 start kategorie Žubrienky 4 – 5 let
11:00 start kategorie Chrti 6 – 7 let
12:00 start kategorie Poletuchy 8 – 9 let
13:00 start kategorie Letouni 10 – 11 let
14:00 start kategorie Elite 12 – 15 let
15:00 start kategorie Tatínkové a Maminky

Děkujeme a těšíme se na Vás poslední květnovou neděli

Publikováno | Mahagoni