Dubnový závod je…

IMG_0142… zrušen! No, to sice jo, ale proslýchá se, že bude přesunut na půlku října! :) Dáme brzy vědět do mailu!…

Abychom Vás alespoň trochu povzbudili v těchto nelehkých časech, mrkněte tady na tu fotografii k článku.

Je z prvního závodu z roku 2011!!! Všimněte si, že tehdy ještě neexistovaly sekačky, košťata, hrábě, ani křovinořezy! Ani občerstvení pro závodníky tehdy nebylo známo. Ale už jsme měli tu legendární červenou startovní bránu. I když na ní ještě nebylo logo našeho skvělého partnera, uzenářského mistra pana Nováka.

A tehdy se ten závod nejmenoval O pohár ČESYKu, ale O pohár pana faráře. Chtěli jsme tenkrát na každý závod mít jednoho patrona z naší vesničky, který by každý podnik zaštítil. Takže byl: O pohár ředitele školy, O pohár starostky, O pohár pana hostinského…

Jo a taky to bylo celé takové rychlé. Dvě hodiny přípravy, na závodě 50 závodníků (ano, padesát dětí ve všech kategoriích!) pak dvě hodiny úklid a v 13:00 jsme už seděli na obědě U Škvorů a plácali se po zádech, jak jsme to pěkně zvládli :)

Pak se nám to nějako rozrostlo pod rukama v souladu s TOMPOvým legendárním výrokem: “Musíme se trochu dovybavit!”, který tento chlapec pronáší minimálně každý semestr. I když toho už máme na tři valníky a s přípravou začínáme již v pátek.

A celej ten vercajk pro vás v květnu zase vybalíme!

Publikováno | Mahagoni