BabyBikers jsou i výborní běžci!

7DMK8115

To jsme se přesvědčili na předposledním závodě O pohár PolemnEpolem bike team. Ale taky rodiče se s tím poprali pěkně. Prostě se zase potvrdilo, že vložit běžecký závod je super zpestření! Pojďte si přečíst pár řádek a hlavně si připomenout závodní atmosféru díky skvělým Kevinovým fotkám.


V sobotu jsme měli spolehlivé zprávy, že nebude pršet. Od samotného Nejlepšího předsedy od stvoření ČESYKu, TOMPA. V neděli ráno se ale tyto zprávy ukázaly jako, řekněme nespolehlivé. Z olověné oblohy brzy začalo hustě a vytrvale pršet. Nebyl čas hledat viníka, proč Nejlepší předseda původně vydal lehce nepřesnou předpověď “polozataženo, lehký jižní vítr”. Byli jsme seznámeni s novou situací: “budechcátaždovečera” a tím byl ranní nástup ukončen.

Závody ale počasí překvapivě nepoznamenalo. Přesněji řečeno účast. Na start se postavilo přes 200 závodníků. To je pro nás organizátory to nejlepší vysvědčení. Znamená to, že i přes mizerné počasí přijdou nejen závodníci na nejvyšších příčkách, kterým jde o body do celkového bodování. Ale i jezdci zprostředka a na chvostu výsledkových listin.

Znamená to, že se nám daří naplňovat ústřední motiv seriálu “Nehledáme šampiona, ale mistrovství světa pořádáme 5x ročně. Že k nám rádi chodíte za skvělou atmosférou, perfektním zajištěním, Dzuryho úsměvem, Picollo Kreuzgerovým párkům v rohlíku, ochotným klukům ze servisu 3Bike, milou obsluhou na prezenci atd.

A nás organizátory pak závodníci  odměňují tím, že závodí s plným nasazením od začátku do konce a nechávají na trati všechno. Tohle to mě osobně na BabyBIkers nejvíc baví. Že je na vás vidět, že máte radost, že jste závod odjeli. Že máte ze sebe dobrý pocit.

Protože nakonec kvůli tomuto dobrému pocitu sportujeme. Radost z prvního místa je úžasná, nicméně první může být jen jeden. Ale všichni můžou mít dobrý pocit z toho, že nic nezanedbali, nechali na trati všechno a že vědí, co na příště vylepšit. A budou na tom svědomitě makat.

Vy nám ukazujete, že to jde.

A kvůli tomu BabyBikers děláme!

Podporovatelé a přípravy

Závodníci

Vyhlášení

Publikováno | Mahagoni