Na třetím závodě bylo velké vedro nejen medvídkovi Haribo

7DMK5868

O pohár obce Čerčany je tradičně třetí zastávkou v kalendáři seriálu Čerčany BabyBikers. Jako obvykle pořádně horkou. Letos však netrpěli pouze závodníci, ale i naši zvířecí přátelé. Pojďte se podívat na skvělé fotografie od Kevina!

Co se týče výsledků, tak ty už asi máte všechny načtené z aplikace Pejprles ofis. Ve spoustě kategorií je to děsně napínavé – v podstatě nikde není rozhodnuto a bude se bojovat na spoustě míst výsledkového žebříčku. V září nás čekají ještě dva závody z toho ten poslední s dvojnásobnou porcí bodů, takže drama až pěkně do konce.

Ale upřímně: výsledky teď hoďte za hlavu, teď už s nimi nic nenaděláte. A navíc jsou prázdniny, tak sedněte na kolo a vyražte si na zmrzlinu a nebo jen tak k vodě. A nebo úplně nejlépe obojí. Důležité je, aby vás to bavilo. Pak se budete těšit i na trénink a to se pak pozitivně odrazí i na výsledcích.

Přejeme vám za celý tým, ať se vám tyhle dva měsíce vydaří podle vašich představ a moc se na vás těšíme v září na O pohár PolemnEpolem a nebo už 20.8. na legendě amatérských klasik – Železném dědkovi!

A teď už Kevinovo obrázky, toho kluka šikovnýho, fotografickýho…

Podporovatelé a přípravy
Závody
Čerčany MentorBikers
Vyhlášení

Publikováno | Mahagoni