O pohár RoRace teamu: Na sahaře

7DMK3735Zimu jaxviňa vystřídalo stejně intenzivní vedro. Ale my věříme, že letos jsme si už všemi extrémy prošli a odteď již nám bude počasí nakloněno :). RoRace se povedl a máme pro Vás pár změn, které vyplynuly právě z tohoto klání.

Nejdůležitější se týká ulitých startů. V případě, že někdo odstartuje před pokynem, bude se start opakovat. To znamená i včetně řazení. Kdo pak znovu odstartuje dříve, bude ze závodu vyloučen. Pokyn k přerušení závodu dává startér – šéf časomíry a nejlepší Uzenka všech dob – MUDr. Jindřich Vašák Čáslavský. A to buď zvoněním na startovní zvonec, nebo druhým výstřelem. Následně do tratě vkročí organizátoři a dávají znamení, že je závod neutralizován.

Dále je trochu smutné, že rodiče, zejména mladších závodníků neustále dětem při závodě pomáhají. Je to smutné, ale hlavně je to proti pravidlům. Mysleli jsme, že bude stačit, když to budu říkat do mikrofonu, ale není tomu tak. Dále nás mrzí, když rodič před startem stojí za svým dítětem a po zaznění startovního signálu postrčí svého závodníka až dva metry od startovní čáry. Nu, od teď budeme při potírání takových našvarů postupovat asertivněji.

Opravdu to nechte na dětech, fakt to zvládnou i bez vás.

Hlavně aby už na závodech nepršelo, protože to bychom nemohli instalovat ten krásný skákací hrad. Ten se myslím osvědčil, ačkoli k jeho dopravě je třeba čtyři až pět dobře rostlých mužů. A nebo jednoho muže a kulturisty Pavlíka :)

A nyní už pojďme na krásné fotky od Kevina!

Podporovatelé a přípravy

Závody

Čerčany MentorBikers

Vyhlášení

 

Publikováno | Mahagoni