Noví e-BabyBikers

7DMK5822Přátelé, kamarádi. Pět minut po dvanácté spouštíme nový web s revolučním přihlašováním a zobrazováním výsledků seriálu Čerčany BabyBikers. Omlouváme se, mělo to být samozřejmě mnohem dřív, nejlépe už před prvním závodem, ale… Dobrá, nebudeme se vymlouvat. Ano, jsme lůzři. Ale pojďte se radši podívat, co jsme pro vás přichystali :)

Základem je, že se nyní BabyBikers přihlašují za sebe. Je tedy nutné každému závodníkovi vytvořit uživatelský profil. Na začátku je to trochu byrokratické, ale v případě, že máte závodníků více, tak se přihlašte jako šéf týmu a vaše ovečky si v poklidu naklikáte.

Věřte, že to bude jen chvilka a uživatelský profil závodníka pak umožní zobrazit výsledky každého závodu a i celého seriálu a dokonce můžete závodníkovi vložit fotografii. K tomuto kroku jsme přistoupili také proto, že starší závodníci si můžou registraci udělat sami.

Takže BabyBikera nejdříve zaregistrujete na této stránce. Napíšete jeho jméno, heslo, mail bude váš vlastní – pošleme na něj pokyny k proplacení startovného. BabyBikers, kteří se registrují sami, pak tento mail přepošlou rodičům :)

Na mail vám přijde potvrzovací link, který odkliknete. A BabyBiker má profil vytvořený! Nyní se přihlásíte na závod pod přihlašovacím formulářem.

V případě, že chcete přihlásit dalšího závodníka, tak se musíte odhlásit a vytvořit mu nový profil pomocí nové registrace výše popsaným způsobem.

Přihlášené závodníky a připsané platby můžete okouknout zde.

Na stránce s výsledky pak budete sledovat průběžné výsledky celého seriálu.

Doufáme, že se vám nový systém bude líbit. Kdybyste chtěli helpnout, dejte vědět na mail marek.tupy@gmail.com.

Na závěr se sluší poděkovat tvůrci aplikace. Skvělému vývojáři, kterým je pan Ing. Miroslav Bidlo Hájek, mistr PéHáPka a dalších tajů programování. Mrkněte na jeho web. Mohli jste se s ním setkat na prvních BabyBikers. Bidlo je nepřehlédnutelný, kdyby se učil hůř, šacoval by teď na Ruzyni letadla ze země :p

A pak velké poděkování Kristy Marcínové za super grafický návrh! Je to šikovná holka, která kreslí nejen weby, ale i další grafiku. Mrkněte na ní tady.

Míro a Kristy, díky!

Zpět na domovskou stránku

Publikováno | Mahagoni